Kariéra

Zajímá vás dynamický svět nákladní dopravy a celních služeb a hledáte nové výzvy? Dejte nám o sobě vědět a připojte se k naší společnosti! Napište nám ještě dnes a otevřete si novou kariérní cestu!

Dispečer pro mezinárodní kamionovou přepravu (pobočka Ostrava)

Náplň práce:

  • zajišťování a koordinace přepravy nákladu pro naše vozy i smluvní partnery
  • komunikace se zákazníky
  • aktivní vyhledávání poptávky po přepravě zboží v evropských zemích
  • získávání nových obchodních partnerů
  • vedení příslušné administrativy

Požadujeme:

  • německý jazyk na velmi dobré úrovni (další jazyk výhodou)
  • zodpovědnost, samostatnost
  • obchodní praxi- ideálně v oboru doprava, spedice, logistika
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodní duch
  • řidičský průkaz sk.B
  • nástup nejlépe ihned

Nabízíme:

  • HPP
  • možnost vysokého výdělku
  • firemní mobilní telefon
  • pravidelná školení
  • služební cesty
  • stravenky
  • příjemný pracovní kolektiv
  • jazykové kurzy
  • občerstvení na pracovišti

Životopis + průvodní dopis zasílejte na e-mail foltynkova@garantrans.cz

Hledáme řidiče

Přijmeme řidiče pro naší pobočku se sídlem v Praze pro nákladní automobily, tahače a speciální vozidla.

  • Požadujeme řidičský průkaz C + E s profesním průkazem a praxi min. 2 roky, vnitrostátní i mezinárodní doprava v poměru 80% a 20 %.
  • Parkování v Praze. Ohodnocení dohodou.
  • Pouze slušné a kvalitní řidiče. Nástup po dohodě.
  • Kontaktní osoba p. Tuharský tel. 724 20 00 21
Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.