O nás

Naše společnost byla založena v r. 1998 čtyřmi společníky. V současné době společnost vlastní dva společníci z původní vlastnické struktury. Oba měli již v době založení společnosti více než desetiletou praxi v oboru dopravně-spedičních služeb.

Firma GARANTRANS s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 19057 pod IČ: 25820117.

Firma GARANTRANS s.r.o. má vlastní vozový park, a to propojenou vlastnickou strukturou s dopravní společnosti GARANTRANSPORT s.r.o.

GARANTRANSPORT s.r.o.

Obě naše společnosti vycházejí z dlouhodobých zkušeností v daném oboru tak, aby byla zajištěna maximální spokojenost zákazníků. Tento hlavní cíl se proto stal i naším heslem:

GARANCE SPOKOJENOSTI !!!

Naše společnost již od r. 2000 zavedla a používá systém managementu kvality v oboru celní služby, zasilatelství, logistika dle normy ČSN EN ISO 9001 a pravidelně jej udržuje a audituje.

Firma GARANTRANS s.r.o. je od roku 2008 členem Asociace dopravních, spedičních a servisních firem Čech, Moravy a Slezska - více na busportal.cz a na wikipedii.

Certifikáty